Pigios plastikinės grotelės

Pigios ventiliacijos grotelės

Pigios plastikinės grotelėsPersikraustęs į Londoną nusprendžiau pakeisti man nieko nereiškiantį darbą į darbą, kuris mane bent kažkiek domina. Sutikau nemažai įdomių žmonių.

Antra savaitė dirbu su nauju kolega iš Australijos ir vėl pasijutau, kad kažko mokausi. Visada maloniai stebina (dažniausiai) kitų kultūrų žmonės ir, šiuo atveju, tikrai malonu kartu dirbti.

Ventiliacijos grotelėsNuotraukoje pigios plastikinės ventiliacijos grotelės, kurias reikėjo panaudoti įrengiant laiptelį prie pagrindinio įėjimo. Sutarėm, kad tai atrodys kaip išmatos (angliškai skamba paprasčiau). Negalėjom sutikti su tokiu rezultatu ir reikėjo padirbėti, kad tai neatrodytų kaip išeiga iš antro galo.

Nereikėjo prisidėti prie įgyvendinimo ir tikrai esu patenkintas. Sutinku, neatrodo įspūdingai, bet galėjo atrodyti daug prasčiau. To niekad nedarius gali būti sunku įvertinti kiek laiko, dėmesio ir pastangų tai reikalauja.

Grotelės buvo įleistos į akmens plokštę iš galinės plokštės pusės ir pritvirtintos dvikomponentės cheminės tvirtinimo dervos pagalba. Anga plokštėje yra mažesnė nei pačios grotelės ir nesimato neišvaizdžių grotelių kraštų. Akmuo yra 20-30 mm storio, bet prie grotelių matosi tik 5 mm kraštas. Pjaustoma buvo kampiniu šlifuokliu.

Leave a Comment