CoolŪkis iliustracija

,,Cool Ūkis’’ – socialinė iniciatyva

Norintiems sodininkauti – registracija vyks iki š.m. Kovo 4 dienos

CoolŪkis logo

Kas yra CoolŪkis?

Pristatome Jums socialinę iniciatyvą ,,CoolŪkis’’, kurios tikslas­ suburti jaunus žmones, kurie norėtų užsiauginti savo daržovių, ir brandaus amžiaus žmones, kurie turi nenaudojamos žemės ir norėtų pasidalinti ja su jaunimu Vilniaus apskrityje.

Kaip visa tai veikia?

Siūlome kovo mėnesį prasidėsiančią septynių mėnesių trukmės CoolŪkio programą norintiems išmokti užsiauginti savo pirmąjį daržovių derlių. Programa yra sudaryta iš mokymų bei renginių. Mokymai suteiks dalyviams reikiamų žinių ir įgūdžių kartu su suburta komanda užsiauginti savo daržovių. Neturintiems kur pradėti kurti savo daržo, programa suteiks žemės vienam sodininkavimo sezonui. Dalyvius į savo nebenaudojamus daržus priims bendrauti norintys žmonės, ypačseneliai irsenelės, tikri daržovių auginimo guru.

CoolŪkio programos metu norime suburti bendruomenę kurios nariai turės galimybę gauti reikiamų žinių ir patirties, įgydami teorinius ir praktinius sodininkystės pagrindus. Norime padėti spręsti senjorų socialinės atskirties problemą, skatinti sveiką gyvenseną bei bendruomeniškumą ir kartų draugystę.

Pagrindiniai tikslai:

  • Parodyti, jog senelių Lietuvoje daug ir jie atviri bendravimui to sieksime kurdami bei išryškindami senelių atvirumo ir bendravimo su jaunimu pavyzdžius.
  • Suburti ir ugdyti ateities sodininkavimo, sveikos gyvensenos ir tvaraus gyvenimo būdo entuziastus.
  • Skleisti naudingą informaciją apie sodininkystę plačiajai visuomenei.

Esame pripažinti​: CoolŪkis 2015 metų socialinio verslo akseleratoriuje „Socifaction“ laimėjo specialųjį prizą.

VšĮ Socialinių idėjų dirbtuvė | +370 622 05776 | ​ info@coolukis.lt | www.coolukis.lt | facebook.com/coolukis/

Leave a Comment