Augalų dauginimas – papildomas uždrabis?

Straipsnis pildomas.

Nežinantiems kaip augalai dauginami toks posakis paprastai nesuprantamas. Jau susidūrusiems – įdomu kaip tai efektyviau padaryti. Žinoma, tai kiek sudėtingiau nei gali pasirodyti skaitinėjant internete, bet tai gali būti ne papildomas, o pagrindinis pragyvenimo šaltinis.

Jau ne vienerius metus prenumeruojuosi Mike’o Mc Groarty naujienlaiškius.  Ir jau ne vienerius metus ketinu apie tai parašyti kažką, bet prieš porą dienų aptikau pasikeitimų jo puslapiuose ir tai gera proga ką nors apie tai parašyti. Tai, turbūt vienas žinomiausių asmenų internete propaguojančių augalų dauginimą, siejant su Jūsų materialinės padėties pagerinimu, gal būt kasdienio ir nuobodaus darbo keitimu į pageidaujamą ir dominantį užsiėmimą.

Tik būkite realistai jei dar neturite suvokimo kaip tai vyksta. Bet paskaityti vistiek siūlau. Mike’o Mc Groarty puslapyje rasite nemažai naudingos informacijos net ir nieko neįsigydami. To gali pakakti jums apsispręsti, gali paskatinti pradėti, gali suteikti jėgų tęsti jei jau pradėjote. Pabandysiu šiek tiek supažindinti su šiuo žmogum. Šiek tiek nusakysiu ką jis rašo:

„Jūs galite auginti pinigus namuose!

Maži augalai be proto pageidaujami. Tokiu ekonominiu laikotarpiu žmonės dažniau lieka namuose ir daugiau laiko praleidžia savo soduose.

Jūs taip pat galite tai padaryti! Dauginti augalus savo kieme yra puikus būdas pasiruošti išėjimui į pensiją, prisidurti prie pensijos arba gauti papildomų pajamų kada Jums jų reikia.

Tai lengva, tai atpalaiduoja, tai smagu ir – Jūs taip pat tai galite!“

„Vieną akimirką visos mano galimos pajamos buvo 16 tuščių supirkimui paruoštų Pepsi butelių, po keleto minučių – laikiau savo rankose 1200 dolerių. Tą akimirką žinojau, kad mano ateitis susieta su augalų verslu. Savo draugui Džekui sumokėjau vos 150 dolerių už tuos 1000 auginukų ir pardaviau juos už 1200 dolerių tiesiog atvirame grunte. Man net nereikėjo jų iškasinėti. Pardaviau juos tiesiog žemėje.“

Interneto svetainių savininkams

Mike’as pradėjo siūlyti ir dar vieną naujovę – galimybę užsidirbti interneto svetainių/blogų savininkams. Jis ieško su sodininkavimu ar augalais susijusių tinklaraščių ir už galimybę juose reklamuotis siūlo dosniai atsilyginti.

Čia vėl, neturėtumėte prarasti sveiko proto. Galimas uždarbis priklauso nuo daugelio dalykų (Jūsų tinklaraščio populiarumo, realios situacijos suvokimo ir t.t., ir pan. Jau nekalbant, kad informacija yra anglų kalba). Bet siūloma  nemažai formatų „baneriukų“ ir ras sau tinkamą praktiškai kiekvienas tinklaraščio savininkas.

Partengta pagal Mike Mc Groarty svetainės straipsnius.

Leave a Comment